Posádka

I v roce 2013 budeme zahajovat sezónu ve stejném složení. Byť už mějakou dobu závodíme, stále objektivně připouštíme, že pořád umíme příliš málo na to, abychom mohli řici, že jsme praví rallye jezdci :-)
 

Roman ŠVEC, jezdec (32) 

Se skutečnou rally rallye začínal ve svých 20 letech, v roce 2000, na volné soutěži Rallye Hořovice, tehdy ještě v roli spolujezdce. Se stejnou soutěží je spjato jeho první vítězství ve třídě SA1. Po roce 2004 pověsil závodění na nějaký ten pátek na hřebík, aby se v roce 2011 opět aktivně zapojil do rallye kolotoče.
 

David KAREL, navigátor (29) 

Svou rallyovou kariéru započal v roli spolujezdce, v roce 2011, na Rallye Kralovice. Krom čtení  rozpisu se aktivně věnuje také managementu celého týmu Titio Racing.
 

Největší úspěchy

3. místo celkově v Poháru České republiky v Rallye, ve skupině SA2

Bez ohledu na další výsledky považujeme za fantastický úspěch náš výsledek na Valašské Rallye 2012.
Do poslední rychlostní zkoušky jsme startovali na druhém místě ve třídě. Technická závada převodovky nás stála drahocený čas a bohužel jsme, o necelých 40 vteřin, naši pozici neuhájili. I tak považujeme 4. místo z tak těžké soutěže, jakou Valašská rallye je, za fantastický výsledek.
 

Za vítězství vůle nad hmotou považujeme naši ppředchozí soutěž v Jeseníkách. Dokončili jsme ji, se ztrátou 40 vteřin, na 4. místě. Nicméně už od druhé rychlostní zkoušky nás zlobila převodovka a mohli jsme používat jen 3 rychlostní stupně - jedničku, dvojku a čtyřku. Jak se s takovou převodovkou jede v kopcích Jeseníků asi není nutno nikterak zdůrazňovat...